ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 - 2021 рр

МЕТА: зниження рівня безробіття та сприяння розвитку підприємницького потенціалу сільської молоді в країнах Східного партнерства.

 

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

Діяльність за проєктом сприяла тому, що 300 мешканців сільських територій віком 18-35 років із трьох країн підвищили свої навички з бізнес-моделювання та інструментів залучення ресурсів для самозайнятості. Із загальної кількості учасників заходів 50%, а це 155 молодих людей були з Вінницької області.

Відповідно до розподілу партнерських обов’язків Агенція забезпечувала:

- організацію роботи консультативно-дорадчий органу - Комітету стейкхолдерів, учасниками якого розроблено рекомендації щодо розвитку молодіжного підприємництва та надано пропозиції Вінницькій ОДА та ОР щодо запровадження комплексу заходів з підвищення спроможності 63 громад у розробленні політик з підтримки мікропідприємництва;

- створення 7 клубів молодого підприємця, з них 5 на базі територіальних громад області (Брацлавської, Дашівської, Іллінецької, Студенянської, Тульчинської) та по одному на базі Агенції та ВОАОМС;

- підготовку молоді Вінниччини до участі в міжнародному молодіжному обміні, проведено конкурсний відбір для якого розробили нормативно-методичний супровід та провели онлайн-семінар з підготовки молоді до обміну;

- спільно з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування організовано та проведено віртуальний тур з обміну досвідом на підприємства Польщі та Італії. З Вінницької області участь взяли 7 учасників, за результатами проєкту учасники отримали міжнародні сертифікати Польщі та Італії (youth pass (Poland/ Italy), які в подальшому сприятимуть молоді на шляху особистісного розвитку.

 

БЮДЖЕТ ПРОЄКТУ: 163 тис. євро, бюджет Агенції: 203,3 тис. грн

Проєкт впроваджувався за підтримки програми Європейського Союзу Erasmus+, який реалізовувався консорціумом організацій із 6 країн-партнерів Східного партнерства України, Грузії, Азербайджану, та країн Європейського Союзу - Італії, Польщі та Франції. У Вінницькій області проєкт впроваджувався партнерськими організаціями Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування та Агенцією регіонального розвитку Вінницької області.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.