ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2021 рік

МЕТА: подолання наслідків пандемії COVID-19 на території Вінницької та Черкаської областей шляхом створення умов для сталого розвитку підприємництва на сільських територіях визначених областей та надання мікрофінансування у розмірі до 50 тис. грн підприємцям-початківцям, які мають бізнес-ідею чи вже зареєстровані як приватний підприємець до 2 років.

 

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

 

У рамках реалізації проєкту було надано фінансову підтримку 24 підприємцям у Вінницькій та Черкаській областях.

У Вінницькій області підтримано 12 проєктів загальною вартістю 956,7 тис. грн, з них 436,5 тис. грн підприємці додали як власний внесок (переважно в негрошовій формі) для створення нових, поліпшення/розширення послуг в своїх громадах. 50% проєктів-переможців - сприяли створенню нових ФОП/по 1 робочому місцю/ новостворених підприємств, а також було підтримано 2 підприємців – учасників бойових дій АТО. Проєкти реалізовано у таких сферах: агросектор, вирощування малої худоби, зелений туризм, виготовлення крафтових продуктів харчування, легка промисловість, надання послуг з ремонту, навчання та вироблення меду.

 

БЮДЖЕТ ПРОЄКТУ: 1,5 млн грн.

Проєкт реалізовано консорціумом партнерів: БФ «МХП - Громаді», Агенцією РР Вінницької області та Черкаською Агенцією РР за фінансової підтримки проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку»

 

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.