ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 рік

МЕТА: залучення різних зацікавлених осіб до процесу стратегічного планування для підготовки комплексного та взаємоузгодженого документу стратегічного характеру (Стратегії), який дозволить сформувати підґрунтя для розробки проектів регіонального розвитку, зокрема направлених на підвищення конкурентоздатності регіону, посилення інноваційної активності та вирішенні найактуальніших проблем розвитку територій

 

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

Агенція здійснювала модерацію процесу розроблення Стратегії, було організовано та проведено засідання:

  • 3 робочих груп;

  • 9 тематичних підгруп;

  • 11 фокус-груп;

  • 5 орггруп.

Загалом у часниками заходів стали 290 осіб із числа органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, закладів вищої освіти, бізнесу та громадськості.

У результаті діяльності створено проєкт Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та передано Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА, як органу відповідальному за розроблення Стратегії.

 

ВАРТІСТЬ ПРОЄКТУ: 100 тис. грн.

 

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.