ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2021 р

МЕТА: здійснити інформаційний супровід реалізації пілотного проєкту з розроблення місцевого плану управління відходами.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 – 2021 рр

МЕТА: підвищення конкурентоспроможності регіонів, досягнення рівномірного, збалансованого розвитку територій, запобігання поглибленню соціально-економічних диспропорцій шляхом створення інструментів та інфраструктури міжрегіонального співробітництва.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2020 р

МЕТА підвищення спроможності громад залучати вітчизняні та іноземні інвестиції

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2020 р

МЕТА: створення умов для проведення стратегічної екологічної оцінки «Регіонального плану управління відходами Вінницької області до 2030 року» шляхом надання консультацій та залучення ресурсів.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 р

МЕТА: підвищити рівень поінформованості у споживачів та надавачів послуг з питань управління відходами, а також створити інформаційне поле в процесі впровадження регіонального плану у Вінницькій області, розбудові довіри та підтримки плану серед цільових аудиторій.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2019 рік

МЕТА: залучення різних зацікавлених осіб до процесу стратегічного планування для підготовки комплексного та взаємоузгодженого документу стратегічного характеру (Стратегії), який дозволить сформувати підґрунтя для розробки проектів регіонального розвитку, зокрема направлених на підвищення конкурентоздатності регіону, посилення інноваційної активності та вирішенні найактуальніших проблем розвитку територій

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2018 – 2020 рр

МЕТА: сприяти економічному розвитку місцевим органам влади країн Східного партнерства: Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Грузії, Молдови та України, а саме сталий місцевий економічний розвиток, надання підтримки містам, об’єднаним громадам, селищам та селам на місцевому рівні з метою активного сприяння економічному зростанню і створенню робочих місць за рахунок розвитку їхнього потенціалу та професійних навичок, а також налагодження партнерських відносин з приватним сектором і громадянським суспільством.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2018 рік

МЕТА: ознайомити органи місцевого самоврядування та громадські організації Вінницької області з основними принципами та інструментами е-урядування та е-демократії на прикладі вітчизняного та міжнародного досвіду, розглянути та надати для подальшого використання алгоритми впровадження таких інструментів на місцевому рівні.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2017 рік

МЕТА: підвищення рівня поінформованості громадськості щодо діяльності Агенцій регіонального розвитку та можливостей використання інших інструментів регіонального розвитку для функціонування соціально-правової держави.

ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ: 2017 – 2018 рік.

МЕТА: обмін досвідом щодо роботи українських та польських агенцій, створення Національного фонду регіонального розвитку.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.