ПЕРІОД ВПРОВАДЖЕННЯ 2018 – 2020 рр

МЕТА: сприяти економічному розвитку місцевим органам влади країн Східного партнерства: Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Грузії, Молдови та України, а саме сталий місцевий економічний розвиток, надання підтримки містам, об’єднаним громадам, селищам та селам на місцевому рівні з метою активного сприяння економічному зростанню і створенню робочих місць за рахунок розвитку їхнього потенціалу та професійних навичок, а також налагодження партнерських відносин з приватним сектором і громадянським суспільством.

 

ОСНОВНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

За сприяння Агенції 7 громад Вінницької області (Барська міська ТГ, м. Жмеринка, смт Літин, м. Погребище, м. Гнівань, с. Снітків, м. Тульчин) долучились до Ініціативи та стали членами клубу «Мери за економічне зростання». Із них 4 громади розробили місцеві плани економічного розвитку, які були схвалені експертами Світового банку та отримали можливість у 2021 залучити кошти ЄС в сумі від 500 тис. євро до 1 млн євро на реалізацію заходів із власних Планів економічного розвитку.

Ініціатива започаткована за фінансування Європейського Союзу у 2017 році для підтримки мерів та муніципалітетів у країнах Східного партнерства. Агенція – регіональний партнер.

Facebook

ardvin.org@gmail.com

м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125

Телефон: 0432 50-85-80

Development site Webhit

All rights reserved 2023

Цитування, копіювання окремих частин текстів, зображень або відео, передрук чи будь-яке інше поширення інформації Інформаційно-аналітичного ресурсу «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» можливі за умови посилання на джерело. Для інтернет-видань гіперпосилання на ardvin.org.ua обов’язкове.